• Web TV
  Ana Menü
  Üye Girişi
  Facebook
  GAZETELER

  Twitter
  Ziyaretçi Defteri

  MESUT YAZIR (erzurum) - 17.8.2013 00:00:00

  YAYLA ŞENLİĞİNİZE DAVETLİYDİM 7 DEN 70 E HERKESİN MİSAFİRPERVERLİĞİNE HAYRAN KALDIN ÇOK GÜZEL VE HUZUR İÇİNDE GEÇEN ŞENLİĞİNİZ OLDU FAKAT BEN BİR KONUYA ÇOK ÜZÜLDÜM YAYLANIZA MESCİT YAPTIRAN REMZİ MALLIYA BİR TEŞEKKÜR YAPILMAMASI KAYA KARDEŞLERİN SIK SIK ANILMASI BİRAZ AYRIMCILIK OLDU REMZİ BAŞKAN GİBİ HERKESE FAYDASI OLAN BİR ŞAHISIN ONURE EDİLMESİ GEREKİRDİ

  MUSTAFA KUTUN (SAMSUN) - 16.8.2013 00:00:00

  Yayla şenliği çok güzel olmuş emeği geçenlerden ALLAH razı olsun.

  SİNAN KUTUN (çayırova ülkü ocakları) - 13.12.2011 00:00:00

  UTANSIN... Tohum saç, bitmezse toprak utansın! Hedefe varmayan mızrak utansın!Hey gidi küheylan, koşmana bak sen! Çatlarsan,doğuran kısrak utansın!Eski çınar şimdi noel ağacı;Dallarda iğreti yaprak utansın!Ustada kalırsa bu öksüz yapı, Onu sürdürmeyen çırak utansın!Ölümden ilerde varış dediğin, Geride ne varsa bırak utansın!Ey binbir tanede solmayan tek renk;Bayraklaşamıyorsan bayrak utansın!

  FARUK KUTUN (İstanbul) - 19.10.2011 00:00:00

  Emeğinize teşekkürler güzel olmuş

  MUSTAFA KUTUN (İstanbul Ataşehir Ferhatpaşa Mah) - 16.10.2011 00:00:00

  Mustafa KUTUN Ey Oğul, Beysin... Bundan Gayrı Öfke Bize; Gönül Almak Sana Suçlamak Bize; Katlanmak Sana Acizlik Bize; Hoş Görmek Sana Kem Göz, Şom Ağız Bize; Bağışlamak Sana ... Üşengeçlik Bize, Gayretlendirmek Sana Bölmek Bize, Bütünlemek Sana Çatışma, Geçimsizlik, Anlaşmazlık Bize; Adalet Sana Düşer Ey Oğul, Beysin... Güçlüsün, Kuvvetlisin, Akıllısın, Kelamlısın Ancak, Bunları Nerede Ve Nasıl Kullanacağını Bilmezsen;Öfken Ve Nefsin Bir Olup Aklını Yener Sabretmesini Bil, Vaktinden Önce Çiçek Açmaz Açık Sözlü Ol, Her Sözü De Üstüne Alma Sevildiğin Yere Sık Gidip Gelme Ananı, Atanı Say:Bilesin Ki; Bereket Büyüklerle Beraberdir Oğul Üç Kişiye Acı;Cahiller İçindeki Alime, Zengin İken Fakir Düşene, Hatırlı İken İtibarını Kaybedene... Şunu Da Unutma! İnsanı Yaşat Ki, Devlet Yaşasın... Ey Oğul! Yaşça, Bilgice Senden Büyük Olabiliriz. Ama Sen Bey’sin:Biz Senin Yanında, Senin Emrindeyiz... Bunu Bilesin... Lakin Unutma! Yüksekte Yer Tutanlar Aşağıdakiler Kadar Emniyette Değildir... Haklı Olduğuna İnanıyorsan Mücadeleden Korkma: Yılgınlık Gösterme... Bilesin Ki! Atın İyisine Doru, Yiğidin İyisine Deli Derler! Yolun Uzun, İşin Çetin, Yükün Ağırdır... Allah Yardımcın Olsun. Şeyh Edebali (1299)

  HASAN HÜSEYİN KUTUN (kocaeli) - 13.10.2011 00:00:00

  SİTENİN YENİDEN HAZIRLANMASINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

  ÖMER KAYA (ALMANYA) - 13.10.2011 00:00:00

  Beydere Köyü,ne Insa edilecek GÖLET yeri ve Sulanacak.Umimi Arazilerimizin. Resimleriyle sitemize konulmasi ve yapilan Sontaj calismalari Ve Hangi Tarihte DEVLET SU ISLERI;den Yapimina Baslanacagi Kullak;dan dolma laflarla degilde Devletin ilgili kurumlarin,dan verilen kararlari Plan Projenin hangi asamasinda oldugunu gercekci gerekcelerini Basta Köy Muhtarligimiz ve Dernegimiz,den bilgi almamizi sabirsizlikla beklemekteyiz. ümit ederizki ilgili mercilerin yazilarini ve hangi asamada oldugunu. Ölmeden Köyümüze Göletin Insasini ve MIDANISIN Vadisinin Sulanmdigini Görmek ümidi ve dilegi ile ALMANYA Nürnbergten Dervis Ogullarindan Ömer KAYA SAYGILARIMLA.

  MUSTAFA KUTUN (İstanbul Ataşehir Ferhatpaşa Mah) - 10.10.2011 00:00:00

  Köyümüz sakinlerinden Hakkın rahmetine kavuşan Maşuk MALLI amcamıza ALLAH`Tan rahmet dilerim. Rabbim kendisine Rahmetiyle Muamele etsin. Kendisini inşallah cennetine koysun... Ailesine ve Çocuklarına sabrı niyaz diliyorum

  MUSTAFA KUTUN (İstanbul Ataşehir Ferhatpaşa Mah) - 26.9.2011 00:00:00

  Çok mükemmel

  Sen de Yaz
  Foto Galeri
  Anket
  Web Sitemizi Beğendiniz mi?


  E-Bülten
  Sayac  İstatistikler Yükleniyor ..!

  • BİZE ULAŞIN

  • ceshmeli@hotmail.de

  www.teknovizyon.net/
  YukariCik